تمامی قیمت ها به روز می باشد و نیاز به استعلام تلفنی نیست

no list of cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

حساب کاربری

سیاست حفظ حریم خصوصی

سلام، ممنونم از شما که وب سایت آقای تعمیر رو انتخاب کردید.

هر شخصی که در وب سایت آقای تعمیر ثبت نام و اقدام به خرید نماید به منزله خواندن و قبول کردن قوانین و سیاست های این صفحه می باشد.
لطفا قوانین و سیاست های وب سایت را به صورت کامل مطالعه کنید که در آینده با مشکلات احتمالی مواجه نشویم.

1- حساب کاربری

حساب کاربری در این وب سایت متعلق به یک نفر بوده و در صورت مشاهده هرگونه سوء استفاده و اشتراک گذاری حساب کاربری خود با دیگران برخورد خواهد شد و حساب مذکور بلاک خواهد شد.

2- فایل های دانلودی 

فایل های دانلود تماما تست شده و بدون هیچگونه مشکلی می باشند در صورت استفاده نادرست از آنها و وارد شدن هرگونه خسارت مالی و… بر عهده شخص کاربر یا همان مشتری می باشد و وب سایت آقای تعمیر هیچگونه مسئولیتی در این قبال عهده دار نمی باشد.

3- دوره های آموزشی

دوره های آموزشی به صورت دانلودی می باشد و هزینه پرداخت شده توسط کاربر فقط جهت استفاده خود کاربر می باشد و در صورت اشتراک گذاری و پخش شدن آن در فضای مجازی و … پیگرد قانونی خواهد داشت.

4- محصولات فیزیکی

محصولات فیزیکی همگی قبل از ارسال تست شده  و ارسال می شود،در صورت عدم تایید کیفیت محصول توسط مشتری یا خرابی محصول،مشتری می تواند طی 7 روز کاری محصول را عودت نماید،لازم به ذکر است هزینه ارسال توسط مشتری برعهده خودشان می باشد و همچنین هزینه ارسال توسط ما از پرداختی مشتری کسر شده و الباقی به شماره حساب مشتری عودت داده می شود.

5-پشتیبانی:

پشتیبانی محصولات دانلودی به صورت ارسال نظرات در زیر محصول می باشد و به هیچ عنوان از طریق تلفن های تماس پاسخگویی انجام نمی شود.
پشتیبانی دوره های آموزشی به صورت چت آنلاین در مسنجر ها می باشد.

6-مالی:

عودت وجه فقط شامل محصولات فیزیکی و طبق شرایط بند 4 می باشد و محصولات دانلودی و آموزشی شامل عودت وجه نمی باشند.

7-توضیحات تکمیلی

کاربر موظف می باشد که یکم هرماه صفحه قوانین و سیاست های وب سایت را مطالعه نماید تا از آخرین تغییرات مطلع گردد.